UPC zaraďuje 5 nových HD programov

21. 9. 2016 ~ Škovranko V. ~ nezaradené späť na články

Spoločnosť UPC ponúka už viac ako 170 programov, z toho 41 v HD kvalite
Ponuka digitálnej káblovej televízie od UPC sa dnes rozšírila o  päť nových programov v špičkovej HD kvalite. Zákazníci spoločnosti UPC na Slovensku sa môžu tešiť na vysielanie programov Discovery Science HD, Discovery Turbo Extra HD a Discovery IDx HD, ako aj na kombináciu vysielania Viasat Nature HD a Viasat History HD. Kompletná ponuka digitálnej televízie od UPC po tomto rozšírení presahuje počet 170 programov, z toho až 41 programov je v HD kvalite

Spoločnosť UPC rozšírením programovej ponuky opätovne potvrdzuje svoje úsilie poskytovať žánrovo rozmanitú a bohatú programovú ponuku, s prihliadnutím na požiadavky a predstavy zákazníkov. Okrem obohacovania ponuky o nové programy sa sústreďujeme taktiež na čo najvyšší podiel programov v HD rozlíšení, ktorých je v súčasnosti už viac ako štyridsať. Verím, že novo pridané programy spestria výber pre divákov televíznej zábavy, ktorú si môžu vychutnávať špičkovej v HD kvalite," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti UPC Česká a Slovenská republika Martin Miller.

Prichádzajú nové programy Discovery

Ponuka digitálnej televízie sa oddnes rozširuje o 3 nové HD programy z rodiny Discovery, a to nasledovne:

  • Discovery Turbo Extra HD  - ponúka množstvo adrenalínových zážitkov spojených s autami, motocyklami, unikátnymi vozidlami, skrátka extrémnu zábavu s extrémnymi športmi. Discovery Turbo Extra HD na pozícii 156 nahradí program Discovery World, ktorý v Českej republike ukončil vysielanie.
  • Discovery Science HD – program, ktorý sa zaoberá najnovším dianím zo sveta techniky, vedy a prevratných objavov. Vedecké dokumenty a seriály vo vysielaní Discovery Science HD rozširujú bádateľské obzory diváka skutočne zábavným spôsobom. Zákazníci s novým Horizon HD Mediaboxom a na službe Horizon Go môžu navyše využívať funkciu 7-dňového Spätného vzhliadnutia, po novom taktiež v špičkovej HD kvalite.
  • Discovery IDx HD – ponúka príbehy zo života, škandály, záhady, intrigy, dokumenty a seriály o vyšetrovaní známych, ale aj zabudnutých prípadov. Discovery IDx HD s českým znením nahradí na pozícii 157 pôvodný program Discovery ID, ktorý ponúkal iba anglickú jazykové verziu.

Skvelá správa pre milovníkov prírody a histórie

Zákazníci, ktorí využívajú balíček digitálnej televízie Plus alebo Exclusive, sa môžu zároveň tešiť na kombináciu vysielania programov o prírode a histórii, Viasat Nature HD a Viasat History HD. Programy  budú vysielané na striedavo na pozícii 171. Prvý z programov vysiela denne od 7-ej do 19-ej hod., a druhý od 19-ej do 7-ej hod. rannej.Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár