Valentínsky prieskum Zľavomatu: zamilovaní minú do 50 eur, hitom sú sladkosti aj zážitky

14. 2. 2017 ~ Škovranko V. ~ späť na články

Najväčšie percento párov si vytvorí romantický večer doma alebo navštívi reštauráciu, takmer štvrtina uprednostní zážitky vo forme kina, divadla či adrenalínových dobrodružstiev.Oslavovať Valentína bude tento rok až 78 % zamilovaných na Slovensku. Najväčšie percento párov si vytvorí romantický večer doma alebo navštívi reštauráciu, takmer štvrtina uprednostní zážitky vo forme kina, divadla či adrenalínových dobrodružstiev. Vyplýva to z veľkého online prieskumu inšpiračného portálu Zľavomat.sk, ktorého sa zúčastnilo začiatkom februára takmer tisíc ľudí.

 

„Valentín je jeden z mála sviatkov, keď na Zľavomate viac nakupujú muži ako ženy. Záujem o valentínsku ponuku rastie až do Valentína. Tento rok si Slováci dávajú na valentínskej oslave záležať – investujú do darčekov a zážitkov približne o tretinu viac peňazí než vlani. Priemerný nákup valentínskej ponuky na Zľavomate je okolo 45 eur,“ prezradil Štefan Miho, marketingový manažér Zľavomat.sk.


Ako Slováci oslavujú Valentína:

1.      doma: 39 %

2.      v reštaurácii: 36 %

3.      zážitkom: 24 %

 

Koľko eur minú ľudia na Valentína?

1.      do 20 eur: 63 %

2.      20 – 50 eur: 31 %

3.      nad 50 eur: 6 %

 

Čo zamilovaní kupujú na Valentína?

1.      sladkosť: 37 %

2.      zážitok: 16 %

3.      kvety: 13 %

4.      erotickú bielizeň: 5 %

5.      iné: 29%

Zdroj: online prieskum Zľavomat.sk, február 2017, 880 respondentov

 

Tento rok pridal Zľavomat.sk do valentínskej ponuky pre veľký záujem zákazníkov aj exkluzívne degustačné večere v známych reštauráciách vo väčších mestách alebo luxusný set ruží s krištáľom Swarowski a doručením. „Novinkou sú špeciálne ponuky pre single ľudí. Chceme, aby si tento deň užili aj nezadaní ľudia a dopriali si tiež zážitok s priateľmi, masáž alebo kozmetickú starostlivosť. Možno práve v tento deň spoznajú svoju lásku :-),“ dodal Štefan Miho.
Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár