ADATA predstavuje power banku X7000

25. 2. 2017 ~ Škovranko V. ~ nezaradené späť na články

ADATA včera predstavila power banku X7000. S kapacitou 7 000 mAh, dvoma USB portami pre efektívne nabíjanie viacerých zariadení súčasne a spojením štýlového a odolného designu určite osloví náročných používateľov, ktorí sú stále na cestách.
ADATA včera predstavila power banku X7000. S kapacitou 7 000 mAh, dvoma USB portami pre efektívne nabíjanie viacerých zariadení súčasne a spojením štýlového a odolného designu určite osloví náročných používateľov, ktorí sú stále na cestách.

Vnútri zariadenia sa ukrývajú najlepšie súčiastky a inteligentné ochranné obvody. Samotné zariadenie je vyrobené z vysoko odolných materiálov, takže by malo zvládnuť aj nárazy alebo vysoké teploty. Kryt z brúseného hliníku je doplnený plastovými panelmi, čo v kombinácií s troma farebnými prevedeniami vedie k unikátnemu vzhľadu odlišujúcemu X7000 od ostatných power bank.

ADATA X7000 si zakladá na svojom designovom prevedení a kombinácia odolného hliníkového povrchu s pevnými plastovými panelmi prepája rozdielne textúry v jeden neobvyklý vizuálny dojem, ktorý sa s váhou 210 g a hrúbkou len 12 mm zmestí aj do tých najužších nohavíc, alebo najmenších kabeliek. Pre spoločnosť ADATA ale nie je prioritou iba dizajn, ale aj bezpečnosť všetkých produktov. X7000 preto obsahuje starostlivo vybrané súčiastky a kvalitne navrhnuté zapojenie, ponúkajúce hneď niekoľko úrovní bezpečnosti: proti prehriatiu, vysokému napätiu, vysokému prúdu, prílišnému nabitiu alebo prílišnému vybitiu. Zvonku je power banka krytá pevným, ohňovzdorným polykarbonátom, ktorý bol testovaný podľa normy IEC 60950 na odolnosť proti nárazom. ADATA X7000 je tak možné bezpečne používať v rôznych prostrediach.

X7000 ponúka dva USB porty s výstupným prúdom podľa potrieb dobíjaných prístrojov až do celkovej hodnoty 2,4 A. Dva porty umožňujú používateľom dobíjať dve mobilné zariadenia súčasne, takže ušetria cenný čas. Kapacita batérie 7 000 mAh dokáže nabiť priemerný smartphone trikrát a bežný tablet raz do plnej kapacity. Vďaka X7000 by mali mať aj tí najaktívnejší používatelia po ruke vždy dostatok energie na sledovanie i nakrúcanie videí na mobilných zariadeniach, fotenie a využívanie sociálnych sietí. Power banka X7000 je dostupná v troch odlišných farbách, aby lepšie ladila s rôznymi dobíjanými prístrojmi: titánovo šedá, modrá a červená. Jasne svietiaca biela LED dióda indikuje zostávajúcu kapacitu power banky a upozorňuje tiež na blížiace sa vybitie.
Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár