O2 tento týždeň vyzýva k podpore živej kultúry

4. 4. 2017 ~ Škovranko V. ~ späť na články

Tento týždeň sa k výzvam pridáva Táňa Pauhofová, ktorá apeluje na podporu živej tvorby.
O2 už štyri týždne vyzýva prostredníctvom 10 ambasádorov a ich 10 posolstiev každého, aby sa zapojil do kampane Dobré dáta a svojou troškou prispel k zlepšeniu Slovenska. Tento týždeň sa k výzvam pridáva Táňa Pauhofová, ktorá apeluje na podporu živej tvorby.

 

Tohtotýždňová výzva: Podpor živú kultúru
Táňa Pauhofová, jedna z najväčších talentov súčasnoti a členka Slovenského národného divadla, vyzýva k podpore živej kultúry. "Každý z nás môže spraviť niečo pre živú kultúru - ísť na koncert, do divadla, kina, ale aj napríklad do galérie. Spolu vieme dokázať rozhodne viac," prezradila herečka.

 

Na uznanie výzvy stačí odfotiť lístok zo zakúpeného predstavenia, či už ide o lístok do kina, galérie, divadla alebo na koncert. Táninu výzvu podporilo O2 aj TV spotom, online výzvu si môžete pozrieť na webe: https://www.dobredata.o2.sk/tana-pauhofova/

 

Dobré dáta od O2
O2 odštartovalo kampaň Dobré dáta ambasádorom a zlatým olympionikom Matejom Tóthom, do ktorého výzvy sa zapojilo 3525 ľudí. Ďalší týždeň vyzývala k venovaniu času mamám Kristína Farkašová, jej výzvu prijalo 1753 ľudí, a po nej svojim posolstvom vyzýval vydavateľ slovenskej literatúry a zakladateľ súťaže Poviedka Koloman Kertész Bagala, do ktorého výzvy sa zapojilo 2379 ľudí. Uplynulý týždeň podporil svojou výzvou proti hoaxom a nepravdám na internete raper Strapo, jeho výzvu doposiaľ prijalo 3050 ľudí. Celkovo sa do výziev od začiatku zapojilo viac ako 6 300 ľudí a postarali sa tak o vyše 10 000 splnených výziev. O2 kampaň odštartovalo pri príležitosti svojho 10. výročia na slovenskom trhu.

 

Viac informácií o celej kampani, a tiež ako sa zapojiť, nájdete v priloženej tlačovej správe a na stránke: https://www.dobredata.o2.sk.Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár