O2 spúšťa komerčnú prevádzku digitálnej televízie O2 TV

13. 6. 2017 ~ Škovranko V. ~ nezaradené späť na články

- O2 TV prinesie zákazníkom až 72 TV staníc - Zákazníci môžu využívať službu O2 TV alebo O2 TV v mobile - Na výber je O2 TV v mobile a 3 balíky fixnej O2 TV

 O2 štartuje od 13. júna komerčnú prevádzku digitálnej televízie O2 TV. Na výber majú zákazníci z troch balíkov fixnej O2 TV, v ponuke zostáva aj naďalej O2 TV v mobile. Zákazníci budú mať k dispozícii až 72 staníc.

 

„Dnešným dňom spúšťame po vyše roku pilotnej fázy komerčnú prevádzku O2 TV. Je bohatšia o množstvo staníc a veríme, že si z ponúkaných balíkov každý vyberie. Dopĺňame tak naše produktové portfólio, aby sme zákazníkom mohli ponúknuť komplexné služby,“ povedala Tereza Molnár, šéfka externej komunikácie O2.

 

Zákazník si tak môže nahrať až 100 hodín, spätne si môže pozrieť programy do 50 hodín a nahrávky budú uložené do 30 dní. Dostupnosť O2 TV je pre štyri zariadenia a je možné sledovať rôzne TV stanice na viacerých zariadeniach v rovnakom čase. Funkcionalita a možnosti služby ostávajú zachované ako v pilotnej fáze, teda O2 TV je možné využívať iba so službou Internet na doma. Pilotná fáza prebiehala od jari minulého roka. Zákazníci, ktorí využívali doteraz O2 TV v pilotnej fáze budú automaticky premigrovaní na Modrú O2 TV.

 

Ponuka O2 TV


 

Modrá O2 TV 

Strieborná O2 TV

Zlatá O2 TV

O2 TV v mobile

Počet TV staníc

37

60

72

37

Kompatibilita

Internet na doma

Akýkoľvek tarif s platbou na faktúru

Prístup k O2 TV

Set-top box, mobilná aplikácia, web stránka

Mobilná aplikácia, web stránka

Cena zariadenia

Set-top box

48,00 €

(výška mesačnej platby 2€ /mesiac, doba 2 roky)

 

Cena

7,50€

15,00€

20€

5,00€

 


Minimálna rýchlosť internetu pre sledovanie O2 TV je 6 Mbps. Pri sledovaní TV cez dáta O2 Internetu na doma sa dátová spotreba nezapočítava do FUP. Pre sledovanie O2 TV v mobile je minimálna rýchlosť internetu 1 Mbps a ak zákazník sleduje TV cez mobilné dáta O2, dátová spotreba sa do FUP započítava.

 

O2 TV s Internetom na doma výhodnejšie
Pre zákazníkov s rôznymi tarifami O2 Internetu na doma pripravil operátor špeciálne zľavové bonusy. Ak zákazník využíva Modrý O2 Internet na doma, dostane mesačne zľavu 2,50 eura. Pri Striebornom O2 Internete na doma si zákazník príde mesačne na zľavu 5 eur, pri Zlatom O2 Internete na doma na zľavu 7,50 eur mesačne. Zľava sa vzťahuje na ktorýkoľvek balík O2 TV.Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár