O2 ako prvé prináša na Slovensko Nokiu 3310

16. 6. 2017 ~ Škovranko V. ~ späť na články

- Nová Nokia 3310 už v O2: na predajniach aj v eshope - V troch farebných prevedeniach s cenovkou 59 eur


  

 

O2 ako prvý operátor a zároveň predajca prináša na Slovensko vynovenú legendárnu Nokiu 3310. Od 16. júna bude dostupná na predajniach a eshope operátora v troch farebných variantoch. O nesmrteľnosti pôvodnej legendy svedčí aj fakt, že v sieti O2 je ich ešte stále prihlásených viac ako 2 tisícky.

 

„Od dnes štartujeme predaj legendárnej Nokie 3310 na Slovensku. Tešíme sa, že zákazníci O2 ako prví budú môcť nielen naživo vidieť a vyskúšať Nokiu 3310, ale hneď ju aj zakúpiť na našich predajniach alebo eshope. Pôvodná 3310 stále žije – dodnes ju v našej sieti využíva viac ako 2000 zákazníkov. Podiel smartfónov však stále rastie, pričom aktuálne využíva chytré telefóny už takmer 60 % zákazníkov. V lete postupne pridáme do nášho portfólia aj ďalšie Nokie, konkrétne pôjde o smartfóny s operačným systémom Android - Nokia 3, Nokia 5 a Nokia 6,“ povedala Tereza Molnár, šéfka externej komunikácie O2.

 Nová Nokia 3310

Novinka je znovuzrodením legendárneho modelu Nokia 3310, ktorý je dodnes jeden z najpredávanejších telefónov v histórii. Od svojho predchodcu preberá všetky dôležité pozitíva akými sú dlhá výdrž batérie na jedno nabitie a odolná a pevná konštrukcia. Prináša však aj mnoho inovácií, akými sú  podstatne väčší farebný displej, 3,5 mm jack na pripojenie slúchadiel a možnosť rozšírenia základnej 16 MB pamäte pomocou pamäťovej micro SD karty až o 32 GB. Telefón sa predáva vo viacerých atraktívnych farbách. Ďalším potešením je prítomnosť obľúbenej hry Snake v novom šate. 

 

O2: dostupnosť, farby, cena
Nová Nokia 3310 bude v O2 dostupná na predajniach a v eshope už od 16. júna v troch farebných prevedeniach – červená, modrá a šedá. V atraktívnej červenej farbe bude dostupný aj variant s dual SIM funkciou. Cenu stanovil operátor na 59 eur.Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár