DECENT Network predstavuje ATMChain

10. 8. 2017 ~ Škovranko V. ~ späť na články

DECENT Network s radosťou oznamuje, že nová aplikácia tretej strany ATMChain bude postavená na protokole DECENT. ICO aplikácie by malo byť oznámené už čoskoro a taktiež aj dátum plánovaného spustenia aplikácie. 

ATMChain je inteligentný, dôveryhodný a otvorený ekosystém pre digitálne médiá, ktorý sa zameriava na zlepšenie a zjednodušenie transakcií a výmeny metrík medzi zadávateľmi reklamy a divákmi. Ide o inovatívnu aplikáciu, ktorá bude vybudovaná na rýchlo sa rozrastajúcej blockchain technológii.

 

Tvorcovia reklamy zverejnia reklamu a ATMChain distribuuje a odmeňuje stránky, ktoré obsah zverejnia, odmeňuje divákov za pozornosť a posiela naspäť údaje. V súčasnosti zadávatelia reklamy ťažko zacieľujú na vhodnú cieľovú skupinu a často platia zbytočne za neúčinné umiestnenie reklamy. Vďaka ATMChain sú diváci finančne motivovaní, aby si reklamu pozreli, prevádzkovatelia stránok dostávajú odmenu za zobrazovanie reklamného obsahu a reklamné agentúry dostávajú lepšie údaje a  publicitu za nižšie náklady vďaka bezplatným transakciám tretích strán, ktoré prebiehajú prostredníctvom platformy DECENT. ATMChain bude používať viaceré krypto-tokeny, aby docielil kvantifikáciu hodnoty a obeh naprieč celým ekosystémom, takže platby budú môcť prebehnúť v podstate okamžite a so zaručenou bezpečnosťou.

                                                                       

Použitie základnej technológie blockchain umožňuje ATMChain poskytnúť rôzne služby, napríklad inteligentné zmluvy (smart contracts), inteligentné spúšťače zmlúv (smart contracts triggers), automatické prenosy dividend, a pod. Zabezpečuje tiež veľmi dôležitú dôveryhodnosť a bezpečnosť, a zároveň transparentnosť pre analýzu mediálneho dopadu či reporty dát.

 

„DECENT ako podkladový protokol nie je len základným kameňom ATMChain, ale aj komplexný vysokofrekvenčný blockchain, čo náš produkt významne posilňuje z pohľadu technologickej podpory,“ uviedol Kevin Yan, hlavný tvorca ATMChain.

 

„To, že ATMChain využíva našu technológiu, je ďalším znakom, že DECENT Network vytvára skvelý základ pre akúkoľvek aplikáciu tretích strán, ktorá môže mať dobrú myšlienku, ale potrebuje silný blockchain, aby ju zrealizovala,“ povedal   Matej Michalko, zakladateľ a CEO DECENT.

                                                                       

O ATMChain

ATMChain je ekosystém na otvorenej platforme vybudovaný na technológii blockchain so zameraním na reklamu v médiách. Cieľom projektu je pomôcť zadávateľom reklamy, aby lepšie lokalizovali a účinne oslovili cieľovú skupinu prostredníctvom blockchain, priamo odmenili diváka na zvýšenie konverzie a získali lepšie metriky. Systém môže poskytnúť prístup k informáciám tretej strany, napríklad kina alebo sociálnej siete, prostredníctvom podsystému API a následne môže rozšíriť pôsobenie na offline odvetvia. Používatelia získajú prístup k relevantnejším reklamám, a zároveň sú motivovaní pozrieť si ich, a tvorcovia reklamy môžu získať lepšie dáta a znížiť náklady na reklamu vďaka tomu, že priamo platia hosťujúcim stránkam.
Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár