Značka Doogee vstupila na slovenský trh a priniesla model Mix

28. 9. 2017 ~ Škovranko V. ~ späť na články

Čínska firma, ktorá sa vypracovala na druhú najpredávanejšiu značku smartfónov v Španielsku za rok 2015, sa rozhodla vstúpiť na slovenský trh. Predstaví sa modelom Mix s minimálnym rámom okolo 5,5'' displeja, až 6 GB RAM a duálnym fotoaparátom.
Telefóny značky Doogee nie sú pre slovenského zákazníka úplne neznáme. V ponuke ich majú mnohé internetové obchody, ktoré ich dovážajú zo zahraničia. Teraz čínsky výrobca oficiálne vstupuje aj na slovenský trh. Servis bude zabezpečovať firma IB. V spolupráci so servisným strediskom Doogee zabezpečí náhradné diely aj technickú podporu.

Čínsky výrobca začal v Španielsku v malých rozmeroch, úspech prišiel aj vďaka silnému partnerstvu s futbalovým tímom Villarreal C.F.. Spolupráca s lokálnym futbalovým klubom sa ukázala ako správny recept na úspech. Keď DooGee vstúpil do Malajzie, spojil sily s ďalším futbalovým tímom Johor Darul Takzim.

Minulý rok sa značka DooGee rozšírila na svetový trh, pričom sa zamerala hlavne na Afriku. DooGee a futbal sa zdajú byť neodlučiteľnými, a to aj vďaka nedávnemu partnerstvu s anglickou Premier League. Povráva sa, že by DooGee mohol predstaviť špeciálnu Premier League edíciu svojho MIX telefónu.

Doggee Mix

Mix má 5,5-palcový HD displej s dnes tak populárnym minimálnym rámom. Čipset Helio P25 dopĺňa 4 GB alebo 6 GB RAM a 64 GB alebo 128 GB úložisko. Duálny fotoaparát s 16 Mpix a 8 Mpix snímačom nahráva Full HD videá. O výdrž sa stará 3380 mAh batéria. Nechýba čítačka odtlačkov umiestnená pod displejom ani slovenská lokalizácia.

Cena za model s 4 GB RAM a 64 GB úložiskom je stanovená na 232 eur, za model s vyššou kapacitou pamätí zaplatíte 259 eur.

Najčítanejšie

Komentáre:

Nový komentár